Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Ride Phantom odrážadlo

Novinka Ride Phantom odrážadlo

NOVINKA V DETSKOM CYKLOSVETE - SVETIELKUJÚCE ODRÁŽADLO RIDE PHANTOM!

Predstavujeme Vám nové odrážadlo Ride Phantom, ktoré je komplexným balíčkom zábavy a športového prostriedku pre dieťa od útleho veku s jednoduchou obsluhou a cieľom ponúknuť mu motiváciu brať pohyb ako súčasť každodennej aktivity.

Odrážadlo je vyrobené z pevného polykarbonátu a je osadené na kolesách veľkosti 12", na ktorom si dieťa rýchlo osvojí prirodzenú rovnováhu. Odrážadlo tvoria dve LED svietidlá, ktoré výborne plnia aj bezpečnostnú funkciu a dieťa bude na ceste dobre viditeľné, plášte s dušou a hliníkové ráfiky. Je tiež vybavené ľahko uchopiteľnými gumenými rukoväťami, ako aj veľmi pohodlným sedlom s praktickým úchytom, vďaka ktorému môžu rodičia uchytiť odrážadlo a dieťa tak ľahšie nadobudne istotu. Jednoducho nastaviteľné sedlo a výška riaditok zaručuje, že odrážadlo zostane veľkou zábavou na dlhé obdobie pre rastúce deti, ale aj to, že sa vyhnete stresu pri nastavovaní, čo ocenia najmä rodičia, ktorí poznajú raňajšie chystanie detí do materských škôl alebo na poobedňajšiu prechádzku. Toto odrážadlo hlása praktickosť nadovšetko!

ODRÁŽADLO, KTORÉ ROZSVIETI KAŽDÝ DEŇ

Nový cykloparťák je dostupný v zelenom, bielom, modrom a červenom podsvietení. Na ráme sa nachádzajú dva osvetlovacie spínače, ktoré sa zapínajú jednoduchým stlačením tlačidla, takže sú úplne ideálne pre obsluhu dieťaťom.

Veľkosť kolies
Veľkosť kolies 12

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Prvotriedna kvalita

Kvalitné spracovanie našich bicyklov je to, čo ich najviac špecifikuje!

Nízka cena

Ceny držíme čo najnižšie, aby ste si mohli vybrať kvalitný bicykel za málo peňazí!

Záruka na 2 roky

Pokojne sa bicyklujte s pocitom, že na svoj bike máte dva roky záruku!

  • Výrobca: Kenzel
  • Kód produktu: Ride Phantom odrážadlo
  • Dostupnosť: Skladom
  • 145,00€
  • Bez DPH: 120,83€

Dostupné možnosti