Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

O nás


Volám sa Lukáš Benko.


Bicyklovanie a zážitky na bicykli sú mi blízke od malička a postupne som spoznal čaro bicyklovania sa na horskom, cestnom a mestskom bicykli. Otvorenie vlastnej predajne bicyklov bol, tak trošku splnený sen a snažím sa zákazníkom ponúknuť vždy široký výber zaujímavých a cenovo dostupných bicyklov, kompletný servis a prerábky bicyklov. 


Milý prístup, ochota a pokora sú u mňa na prvom mieste, preto sa vždy teším, keď sa klient vráti opäť.

Verím, že cyklistov na Slovensku bude stále pribúdať a ľudia pochopia, že na presúvanie sa v rámci mesta alebo obce je bicykel ideálny.


Vždy sa snažíme vybrať pre zákazníka preňho ideálny bicykel. Ideálny neznamená ten najdrahší, ale taký, ktorého funkcie klient naplno využije a bude mať radosť z bicyklovania. Treba si aj uvedomiť, že bicykel si nekupujeme každý deň a je vhodnejšie si kúpiť bicykel aspoň s tromi prevodmi, ako jednoprevodové prevedenie bicykla. Cenový rozdiel hlavne pri mestských bicykloch je často minimálny, ale rozdiel vo výbave a v bicyklovaní je citeľný. Celá ponuka bicyklov je na stránke prehľadne rozdelená do jednotlivých kategórií bicyklov. Stačí si vybrať danú kategóriu, následne farbu, výbavu a bicykel je na ceste k Vám.Kamenná predajňa LBikes v Trnave


Naša kamenná predajňa LBikes je na našom bicyklovom trhu už siedmy rok. Rok 2016 bol pre nás prelomový, keďže sme na našej predajni zmenili a doplnili dodávateľov bicyklov o zaujímavé slovenské a zahraničné značky bicyklov. Väčšina u nás dostupných bicyklov a príslušenstva je od popredných slovenských výrobcov a dodávateľov, doplnené o svetové značky bicyklov TREK, Cossack a Stevens. Partia ľudí, ktorí sa venujeme predaju, servisu a prerábkam bicyklov zostala nezmenená.  Držíme sa hesla ,,Bicykle pre každého´´ a preto máme v ponuke bicykle za veľmi prijateľné ceny pre tých najmenších, rekreačných cyklistov, športovcov, starších ľudí a rovnako ohromný výber štýlových retro bicyklov pre ľudí, pre ktorých je bicykel každodenným dopravným prostriedkom na ceste do práce alebo za rodinou.


Od roku 2016 sa snažíme byť bližšie aj pre zákazníkov na webe a pre tých, ktorí to k nám na predajňu v Trnave majú od ruky a prichádzame s kompletnou ponukou na našom eshope LBikes.sk