Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

e-KIT 36V Front 2GEARS LED panel

Novinka e-KIT 36V Front 2GEARS LED panel

Elektrifikačná sada na bicykel s motorom s dvomi prevodovými stupňami v prednom náboji, s akumlátorom v zadnom nosiči.

Motor je vybavený planétovou prevodovkou s dvomi prevodovými stupňami (každý z nich ma iný redukčný pomer otáčok samotného motora voči plášťu náboja), čo umožňuje používať motor ako na rýchlu jazdu (do 25km/h podľa EN 15194) tak aj na pomalšiu jazdu do kopca pri využití plného výkonu a účinnosti motora. Prevodový stupeň sa volí manuálne na ovládacom paneli, kde L je stupeň podpory s redukovaným prevodom motora – najvhodnejší stupeň na časté rozbiehanie, jazdu do kopca, alebo s ťažkým nákladom. Poskytuje vysoký krútiaci moment aj pri nízkej rýchlosti, je tak ideálny na časté rozbiehanie a jadzu do kopca. Maximálna rýchlosť na tomto stupni je cca 18Km/h, ak potrebujete ísť rýchlejšie, navoľte tlačidlom (+) 2., alebo 3. stupeň podpory. Pri prepínaní medzi stupňom L a 1. stupňom podpory sa motor na cca 2S vypne, pretože je potrebné preradiť prevodový stupeň, výpadok podpory pri prepínaní prevodového stupňa nie je vada výrobku.

Prevedenie 36V / 10 Ah (dojazd 20-60km). Sada je vhodná na prerábku bicykla so šírkou predného náboja 100mm a veľkosťou kolies 26" - 28". Sada obsahuje akumulátor s nosičom a nabíjačkou, predný motor 250W s dvoma prevodmi, ovládací panel na riadidlá, brzdové páky so spínačom, snímač otáčania pedálov a kábel na motor s konektorom (dĺžka kabeláže je 2300mm).

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Prvotriedna kvalita

Kvalitné spracovanie našich bicyklov je to, čo ich najviac špecifikuje!

Záruka na 2 roky

Pokojne sa bicyklujte s pocitom, že na svoj bike máte dva roky záruku!

Nákup na splátky

Nečakajte zbytočne a nechajte si schváliť splátky od HomeCredit zavolaním na tel. číslo 0850 111 118 do 5 minút!

  • Výrobca: Mayo
  • Kód produktu: e-KIT 36V Front 2GEARS LED panel
  • Dostupnosť: Skladom
  • 799,00€
  • Bez DPH: 665,83€