Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

e-KIT 36V Front 2GEARS LED panel

Novinka e-KIT 36V Front 2GEARS LED panel

Elektrifikačná sada na bicykel s motorom s dvomi prevodovými stupňami v prednom náboji, s akumlátorom v zadnom nosiči.

Motor je vybavený planétovou prevodovkou s dvomi prevodovými stupňami (každý z nich ma iný redukčný pomer otáčok samotného motora voči plášťu náboja), čo umožňuje používať motor ako na rýchlu jazdu (do 25km/h podľa EN 15194) tak aj na pomalšiu jazdu do kopca pri využití plného výkonu a účinnosti motora. Prevodový stupeň sa volí manuálne na ovládacom paneli, kde L je stupeň podpory s redukovaným prevodom motora – najvhodnejší stupeň na časté rozbiehanie, jazdu do kopca, alebo s ťažkým nákladom. Poskytuje vysoký krútiaci moment aj pri nízkej rýchlosti, je tak ideálny na časté rozbiehanie a jadzu do kopca. Maximálna rýchlosť na tomto stupni je cca 18Km/h, ak potrebujete ísť rýchlejšie, navoľte tlačidlom (+) 2., alebo 3. stupeň podpory. Pri prepínaní medzi stupňom L a 1. stupňom podpory sa motor na cca 2S vypne, pretože je potrebné preradiť prevodový stupeň, výpadok podpory pri prepínaní prevodového stupňa nie je vada výrobku.

Prevedenie 36V / 10 Ah (dojazd 20-60km). Sada je vhodná na prerábku bicykla so šírkou predného náboja 100mm a veľkosťou kolies 26" - 28". Sada obsahuje akumulátor s nosičom a nabíjačkou, predný motor 250W s dvoma prevodmi, ovládací panel na riadidlá, brzdové páky so spínačom, snímač otáčania pedálov a kábel na motor s konektorom (dĺžka kabeláže je 2300mm).

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Prvotriedna kvalita

Kvalitné spracovanie našich bicyklov je to, čo ich najviac špecifikuje!

Nízka cena

Ceny držíme čo najnižšie, aby ste si mohli vybrať kvalitný bicykel za málo peňazí!

Záruka na 2 roky

Pokojne sa bicyklujte s pocitom, že na svoj bike máte dva roky záruku!

  • Výrobca: Mayo
  • Kód produktu: e-KIT 36V Front 2GEARS LED panel
  • Dostupnosť: Skladom
  • 799,00€
  • Bez DPH: 665,83€