Objednajte si bicykel a kuriér vám ho privezie v rámci Slovenska už za 26 EUR až domov alebo si vyzdvihnite bicykel ZDARMA u nás v predajni.

O nás


Volám sa Lukáš Benko.


Bicyklovanie a zážitky na bicykli sú mi blízke od malička a postupne som spoznal čaro bicyklovania sa na rôznych typoch bicyklov, ako sú horské, mestské alebo cestné bicykle. Bicykel ako dopravný prostriedok je najlepšou formou dopravy, pretože je to najzdravšia a najlacnešia voľba, ktorá nezahlcuje mestá autami. Otvorenie vlastnej predajne bicyklov a náš eshop bol, tak trošku splnený sen a snažím sa zákazníkom ponúknuť vždy široký výber zaujímavých a cenovo dostupných bicyklov, kompletný servis a prerábky bicyklov. 


Milý prístup, ochota a pokora sú u mňa na prvom mieste, preto sa vždy teším, keď sa zákazník vráti opäť.

Verím, že cyklistov na Slovensku bude stále pribúdať a ľudia si budú užívať radosť a slobodu z bicyklovania, či už na presúvanie sa v rámci mesta alebo na výlety po okolí.


Vždy sa snažíme vybrať pre zákazníka preňho ideálny bicykel. Ideálny neznamená ten najdrahší, ale taký, ktorého funkcie klient naplno využije a bude mať radosť z bicyklovania. Treba si aj uvedomiť, že bicykel si nekupujeme každý deň a je vhodnejšie si kúpiť bicykel aspoň s tromi prevodmi, ako jednoprevodové prevedenie bicykla. Cenový rozdiel hlavne pri mestských bicykloch je často minimálny, ale rozdiel vo výbave a v bicyklovaní je citeľný. Celá ponuka bicyklov je na stránke prehľadne rozdelená do jednotlivých kategórií bicyklov. Stačí si vybrať danú kategóriu, následne farbu, výbavu a bicykel je na ceste k Vám.Kamenná predajňa LBikes v Trnave


Naša kamenná predajňa LBikes je na našom bicyklovom trhu už od roku 2010.  Väčšina u nás dostupných bicyklov a príslušenstva je od popredných slovenských výrobcov a dodávateľov, doplnené o svetové značky bicyklov Stevens a Cossack.

Držíme sa hesla ,,Bicykle pre každého´´ a preto máme v ponuke bicykle za veľmi prijateľné ceny pre rekreačných cyklistov, športovcov, starších ľudí a malé deti.

Čo sa týka mestských a retro bicyklov, snažíme sa našim zákazníkom ponúknuť bicykel, ktorý je nielen každodenným dopravným prostriedkom na ceste do práce alebo za rodinou, čomu odpovedá ohromný výber štýlových retro bicyklov.


Od roku 2016 sa snažíme byť bližšie aj pre zákazníkov na webe a pre tých, ktorí to k nám na predajňu v Trnave majú od ruky a prichádzame s kompletnou ponukou na našom eshope www.lbikes.sk